Młodszy Specjalista / Specjalista ds. administracyjnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
12. 10. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie sekretariatu Biura Prawnego, w tym w szczególności:

    • koordynacja i współpraca z komórkami organizacyjnymi Agencji oraz podmiotami zewnętrznymi w szczególności z: sądami, prokuraturą, organami kontroli, organami egzekucyjnymi oraz ochrony prawa;
    • prowadzenie rejestrów i ewidencji dot. spraw obsługiwanych przez Biuro Prawne;
    • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura, przygotowywanie dokumentów do wysyłki, wykonywanie archiwizacji dokumentacji,
    • udział w planowaniu i zarządzaniu budżetem Biura Prawnego.

  • Wykonywanie zadań merytorycznych, na potrzeby zespołu prawnego radców prawnych, w tym w szczególności:

    • przygotowywanie i sporządzanie raportów, analiz, zestawień oraz prezentacji w zakresie prowadzonych spraw;
    • przygotowanie projektów pism i wystąpień do organów ochrony prawa, dłużników, beneficjentów i kontrahentów Agencji w zakresie ustalonym przez Dyrektora/Zastępcę Dyrektora BPr, w szczególności w sprawach cywilnych i egzekucyjnych;
    • bieżący monitoring spraw upadłościowych i egzekucyjnych (MSiG) oraz spraw sądowych.

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenia wyższego (licencjat lub wyższe magisterskie);
  • co najmniej półrocznego (dla Młodszego Specjalisty) lub rocznego (dla Specjalisty) doświadczenia w pracach biurowych, administracyjnych w instytucji publicznej, kancelarii, podmiocie prawnym;
  • praktycznych umiejętności w zakresie obsługi administracyjnej/biurowej oraz archiwizacji dokumentów, współpracy z innymi pracownikami;
  • praktycznej znajomości MS Office, zwłaszcza programu Excel;
  • umiejętności pracy w zespole, bardzo dobrej organizacja pracy, komunikatywności, samodzielności, sumienności, umiejętności czytania/analizy tekstów prawnych.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • min. pół roku (dla Młodszego Specjalisty) lub rok (dla Specjalisty) doświadczenia w obsłudze/prowadzeniu sekretariatu zespołu w instytucji publicznej lub prywatnej/sekretariatu zarządu instytucji publicznej lub prywatnej;
  • doświadczenie w pracy wymagającej współpracy z sądami/zespołami prawnymi.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251