Młodszy specjalista / Specialista w dziale rachunkowości z j. węgierskim
  • Dębica
Dębica, Dębica, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 6. 2024

Szukamy (młodszego) specjalisty/specjalistki w dziale rachunkowości z j. węgierskim, która/y dołączy do zespołu w Grupie Kapitałowej.

Jeśli chciał(a)byś zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w pracy z jęyzkiem obcym albo poszerzyć swoje kwalifikacje, to jest miejsce dla Ciebie!

Szukamy osób, które lubią pracować w zepole, chętnie rozwiną swoje umiejętności i zdobędą nową wiedzę!

Oczekujemy

  • znajomości j. węgierskiego w mowie i piśmie (min.B2),
  • dobrej pracy w zespole,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel),
  • dobrego zarządzania swoim czasem,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (nice to have).

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • dostęp do platformy benefitowej oraz prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni zdalnie),
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy,
  • możliwość rozwoju i poszerzenie swojej wiedzy i kompetencji.

Zadania

  • prowadzenie ewidencji księgowych faktur,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • rozliczanie klientów i dostawców,
  • uzgadnianie dald kont,
  • zarządzanie należnościami i limitami kredytowymi w ramach Grupy Kapitałowej,
  • współpracowanie z instytucjami zewnętrznymi (m.in. ubezpieczyciele, banki, kancelaria prawna),
  • tworzenie okresowych analiz, raportów i rekomendacji rozwiązań,
  • dostarczanie danych i dokumentów działom finansowym w Grupie.

  • Praca Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055