Młodszy specjalista / Młodsza Specjalistka w Dziale Zarządzania Klastrami Energii
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Doeko Group Sp. z o.o.
20. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja ambitnych projektów w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) w ramach zespołu.
  • Koordynacja współpracy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego (JST).
  • Wykonywanie zadań wynikających z umów zawartych z JST oraz utrzymywanie bieżącej komunikacji pod nadzorem Specjalisty.
  • Obsługa zgłoszeń telefonicznych i mailowych.
  • Prowadzenie działań informacyjno-edukacyjnych.
  • Agregacja i analiza danych.
  • Współpraca z Partnerami i podwykonawcami firmy.
  • Prowadzenie statystyk i przygotowywanie podsumowań.
  • Przygotowywanie prezentacji.
  • Tworzenie dokumentów strategicznych.
  • Organizacja spotkań online oraz spotkań w siedzibie Partnera.
  • Prowadzenie webinariów i kursów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe techniczne, najlepiej z zakresu inżynierii środowiska, odnawialnych źródeł energii lub ekologicznych źródeł energii.
  • Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz punktualność.
  • Znajomość środowiska Google Workspace.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Zdolność do wykonywania pracy zadaniowej.
  • Umiejętność działania pod presją czasu.
  • Zainteresowanie dziedziną Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) oraz szeroko pojętą energetyką.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku GIS (QGIS, ARCGIS).
  • Znajomość programu Canva będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w młodym zespole.
  • Udział w ambitnych projektach, zapewniających bogate doświadczenie zawodowe.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z zaangażowaniem i osiągnięciami.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, z wytyczoną ścieżką kariery.
  • Szkolenia rozwojowe prowadzone przez specjalistów z zakresu energetyki i OZE.
  • Wyjazdy integracyjne (po okresie próbnym).
  • Karta multisport dostępna po okresie próbnym.
  • System premiowy, motywujący do osiągania wysokich wyników i zaangażowania w projekty, po okresie próbnym.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Kraków
  • Specjalista SEO Kraków
  • Specjalista SEM Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567