Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Zarządzania Danymi Produktowymi
  • Jasło
Jasło, Jasło, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Nowy Styl
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

    . Rekrutacja do Nowy Styl Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie oraz zarządzenie bazą danych produktu opartą na konfiguracyjnym i relacyjno-obiektowym modelu danych
  • tworzenie połączeń danych z bazy graficznej z danymi komercyjnymi
  • utrzymanie i rozbudowa modelu danych produktowych
  • dbanie o jakość, poprawność oraz kompletność danych dotyczących produktów w wewnętrznych systemach i aplikacjach zarządzanych przez Zespół
  • przeprowadzanie testów, wprowadzanie oraz aktualizacja danych produktowych w zarządzanych wewnątrz działu programach i aplikacjach
  • udział w projektach związanych z wprowadzaniem nowych produktów na rynek

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ścisłe: np. informatyka, matematyka
  • znajomość obsługi programów komputerowych MS Office włącznie z MS Access
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się w mowie i piśmie
  • zdolności analityczne, umiejętność kojarzenia danych z różnych źródeł oraz trafne wyciągania wniosków
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z bazami danych
  • umiejętność programowania nawet w podstawowym stopniu
  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego

Oferujemy:

  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Praca Jasło
  • Jasło - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544