Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. rozliczeń najmu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa rozliczeń wynajętych nieruchomości
  • rozliczanie okresowe mediów
  • monitorowanie i kontrola należnych płatności
  • wystawianie faktur, ustawianie przelewów bankowych
  • współpraca i komunikacja ze wszystkimi działami w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie m.in średnie (mile widziane wyższe lub w trakcie studiów)
  • znajomość pakietu office (podstawowy Excel)
  • skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • narzędzia pracy
  • szkolenia zawodowe

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116