Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Rekrutacji
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
NTFY Jeżak Rabiej S.K.A.
22. 5. 2024

Nice To Fit You to jedna z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm cateringowych w Polsce. Działamy na rynku od ponad 10 lat, oferując swoje usługi w kilkudziesięciu miastach w kraju. Dynamicznie się rozwijamy, poszerzając zasięg działalności, już nie tylko w Polsce.

Pod względem operacyjnym, Nice To Fit You to precyzyjna układanka procesów, działań oraz wspierających ich systemów IT, skoncentrowanych wokół tworzenia i zapewnienia klientom profesjonalności, personalizacji i wysokiej jakości oferty.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

Obowiązki i odpowiedzialności:

  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych - publikowanie ogłoszeń, selekcja cv, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami (głównie stanowiska produkcyjne),
  • Aktywne poszukiwanie nowych źródeł rekrutacji,
  • Współpraca z agencjami pracy,
  • Raportowanie działań,
  • Wybrane czynności administracyjne związane z obsługą zatrudnienia pracowników, (przygotowanie skierowania na badanie, przygotowanie umowy),
  • Udział w innych projektach HR (min onboarding, exit interview),
  • Angażowanie się w działania wizerunkowe firmy.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość j. ukraińskiego / rosyjskiego,
  • Bardzo dobra znajomość j. polskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny),
  • Umiejętność wykorzystania Social Media w procesie rekrutacji,
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów,
  • Inicjatywa w działaniu,
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania długofalowych relacji.

Oferujemy:

  • Pracę w naszym biurze w Ożarowie Mazowieckim (dojazd autobusem 713)
  • Zatrudnienie w ramach UoP
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Całodzienne wyżywienie oraz pyszną kawę :)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Zniżki i rabaty pracownicze
  • Parking dla pracowników

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509