Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. produkcji
  • Trzebnica
Trzebnica, Trzebnica, dolnośląskie, Polska
Perfand Andrzej Trawiński
27. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Dokładne naważenie surowców wg receptury produktu
  • Uzupełnianie dokumentacji technologicznej
  • Dbałość o należyty stan maszyn, urządzeń , narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy, przestrzeganie zasad BHP
  • Stosowanie środków ochrony zbiorowej i indywidualnej oraz odzieży zgodnie z ich przeznaczeniem
  • Dbałość o jakość wytwarzanych produktów
  • •Dbałość o poprawną selekcję odpadów
  • Znajomość i obsługa urządzeń i maszyn niezbędnych w procesie produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie jednozmianowym
  • Dokładność i skrupulatność
  • Zaangażowanie
  • •Gotowość do pracy fizycznej

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Stabilną pracę
  • •Umowa o pracę

  • Praca Trzebnica
  • Pracownik produkcji Trzebnica
  • Trzebnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210