Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Personalnych i Rekrutacji
  • Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 15
mazowieckie, Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 15, mazowieckie, Polska
Grupa Inter Cars
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Obsługa procesu zatrudnienia - przygotowywanie umów o pracę i aneksów
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z rozwiązaniem umowy
  • Udzielanie wsparcia pracownikom w kwestiach kadrowo-płacowych
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz o sprawny przepływ informacji związanych z procesami kadrowymi oraz danymi pracowników
  • Wspieranie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego i średniego szczebla

Nasze oczekiwania:

  • Min. pół roku doświadczenie w obszarze kadrowym
  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy oraz aktów prawnych dot. kadr i płac
  • Znajomość programu Excel na podstawowym poziomie
  • Min. pół roku doświadczenia w obszarze rekrutacji
  • Język angielski komunikatywny w mowie i piśmie (wykorzystywany głównie podczas rekrutacji)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Praca w modelu hybrydowym: 3 dni w biurze (po okresie wdrożenie), godz. 8 - 16
  • Lokalizacja biura: Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 15
  • Oferta benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, bezpłatne lekcje j. angielskiego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, platforma kafeteryjna Worksmile, świadczenia socjalne, wydarzenia i aktywności dla pracowników oraz ich rodzin
  • Proces rekrutacji składa się z rozmowy z rekruterem (spotkanie online lub wywiad telefoniczny oraz ze spotkania bezpośredniego z Managerem zespołu)

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080