Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Recepcyjnej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
CLOUDITY sp. z o.o.
8. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa rozmów przychodzących i poczty elektronicznej;
  • Obsługa spotkań (gości firmy) - przywitanie, rejestracja, udzielanie informacji;
  • Wsparcie organizacji wydarzeń (eventów) w firmie;
  • Dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych;
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz paczek, dbanie o prawidłowy ich obieg w biurze;
  • Bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych;
  • Inne bieżące wsparcie dla współpracowników firmy w ramach zadań recepcyjnych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Dyspozycyjność w godzinach 10:00-14:00 (preferencje: student/ka studiów wieczorowych lub zaocznych);
  • Dokładność, przywiązanie do szczegółów, systematyczność;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
  • Doświadczenie w pracy biurowej (umiejętność obsługi urządzeń biurowych lub/i systemów typu CRM)
  • Znajomość pakiety MS Office lub Google Workspace

To oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy zlecenia;
  • Możliwość połączenia pracy i nauki (zakładamy zaangażowanie ok. 80 godzin miesiącu, zasadniczo w godzinach 10:00-14:00);
  • Przyjazne i wspierające środowisko;
  • Wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową, zależną od posiadanego doświadczenia.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238