Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. obsługi klientów ze znajomością języka niemieckiego
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
GAMET Sp. z o.o.
16. 10. 2024

GAMET Sp. z o.o. na rynku akcesoriów meblowych rozwijamy się krajowo oraz międzynarodowo ponad 35 lat. Jesteśmy wiodącym producentem dekoracyjnych akcesoriów meblowych oraz akcesoriów drzwiowych. Produkujemy również metalowe stelaże do samodzielnego montażu oraz metalowe ozdoby do dekoracji wnętrz.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

 (Dział Eksportu – rynki niemieckojęzyczne)

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnienie obsługi oraz utrzymywanie stałych kontaktów z klientami eksportowymi (B2B)
  • wprowadzanie zamówień eksportowych do systemu
  • koordynowanie realizacji zamówień (od przyjęcia po wysyłkę)
  • prowadzenie raportów z płatności klientów i wyjaśnianie rozbieżności
  • współpraca z innymi działami w firmie (m.in. Magazynem, Logistyką, Produkcją) w celu sprawnej obsługi zamówień
  • dbałość o wysoki poziom obsługi klientów oraz pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1 – warunek konieczny
  • praktyczne umiejętności pracy z MS Office, w szczególności MS Excel
  • umiejętność współpracy w zespole, otwartość, komunikatywność
  • dbałość o szczegóły, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – w obsłudze klienta (również B2B)

Oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, terminowa wypłata wynagrodzenia)
  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków i pomoc ze strony współpracowników
  • niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. obsługi klienta Toruń
  • Specjalista ds. telekomunikacji Toruń
  • Specjalista ds. PR Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662