Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. marketingu i komunikacji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz tworzyć scenariusze, nagrywać i montować video na potrzeby prowadzonych przez nas kampanii promocyjnych i informacyjnych w różnych branżach;
  • Będziesz aktywnie prowadzić, ale też rozwijać nasze grupy, kanały i profile na Telegramie, tworząc zaangażowaną społeczność;
  • Będziesz tworzyć i realizować kampanie reklamowe na Telegramie. Będziesz też śledzić, co robi konkurencja i wyprzedzać ich o krok;
  • Komunikacja z naszymi odbiorcami w języku ukraińskim i rosyjskim, moderacja komentarzy i budowanie relacji;
  • Tłumaczenie różnego rodzaju treści marketingowych na język ukraiński i rosyjski (posty, treści na stronach www, druki, a nawet szablony mailowe);
  • Będziesz brać udział w różnorodnych projektach marketingowych online i offline, wspierając nasz zespół swoją kreatywnością i zaangażowaniem.

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w nagrywaniu i montażu video do social media (rolki, stories itp.);
  • Udokumentowanie doświadczenie w prowadzeniu dowolnych profili social media (FB, IG, YouTube, TikTok, Telegram, inne);
  • Doświadczenie i gotowość do występowania jako nasza gwiazda social media w tworzonych video;
  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego (C1 lub C2) i rosyjskiego - w naszym zespole będziesz czarować słowem w tych językach;
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego – tak, żebyś mógł/mogła swobodnie dogadywać się z resztą ekipy ?, nagrywać i prowadzić komunikację w social mediach po polsku;
  • Pasja do marketingu;
  • Umiejętność wyłapywania błędów językowych - jesteś lepszy/a niż tłumacz online? Świetnie!
  • Doświadczenie w obsłudze i zarządzaniu społecznościami ukraińsko- i rosyjskojęzycznymi na Telegramie;
  • Mile widziane jeśli;
  • Znajomość specyfiki branży kurierskiej (dostarczanie jedzenia), taxi lub rowerowej;
  • Doświadczenie w branży rekrutacyjnej i znajomość narzędzi stosowanych w tej branży (jak jobboardy, targi pracy itp.) (dodatkowy atut);
  • Umiejętność tworzenia grafik w dowolnym programie (np. Canva, Figma, Photoshop) (dodatkowy atut).

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej i szybko rosnącej branży gig economy z międzynarodowym zespołem (polsko-ukraińskim) - u nas nigdy nie ma nudy ?;
  • Szansę na rozwój i udział w mega projektach – wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług;
  • Współpracę z gigantami jak Glovo, Bolt, Uber czy Wolt;
  • Dostęp do ChatGPT 4 – Twój osobisty asystent AI, który ułatwi Ci pracę! ;
  • Super lokalizację i dobry dojazd – pracujemy stacjonarnie w centrum Wrocławia z panoramicznym widokiem z 11 piętra.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563