Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Logistyki Produkcji
  • Skawina
Skawina, Skawina, Lesser Poland Voivodeship, Polska
TEAMTECHNIK PRODUCTION TECHNOLOGY SP. Z O.O.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa magazynu części do produkcji (przyjmowanie, wydawanie towarów na stan magazynowy, optymalizacja i monitorowanie stanów magazynowych)
  • Ciągła współpraca z działami produkcyjnymi pod kątem uzyskania zapotrzebowania na akcesoria pomocnicze do planowanej produkcji
  • Zapoznanie i posługiwanie się systemem ERP
  • Kompletacja towarów do wydania
  • Utrzymanie porządku w wyznaczonej strefie na magazynie

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość MS Office
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i dobra organizacji czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Wykształcenie min. średnie
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na suwnicę z poziomu, roboczego (sterowanie bezprzewodowe)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie od października do końca grudnia
  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży
  • Możliwość interesującego rozwoju zawodowego
  • Współpracę z doświadczonym i różnorodnym zespołem
  • Program poleceń pracowniczych

Benefity

  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. z siedzibą główną w Skawinie, ul. Za górą 23, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Dołącz do nas i rozpocznij pracę w zespole, który projektuje, buduje i wdraża nowoczesne linie produkcyjne oraz testery dla naszych klientów z całego świata.

  • Praca Skawina
  • Pracownik produkcji Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087