Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. księgowości
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
BioFeed Sp. z.o.o
7. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontrole dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym,
  • Dekretowanie oraz wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego,
  • Analizę rozrachunków, współpraca z Działem Należności,
  • Uczestnictwo w pracach związanych z przygotowaniem okresowych sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenia z zakresu rachunkowości i podatków,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów o podatku od towarów i usług,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Samodzielności i odpowiedzialności,
  • Dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Pakiety socjalne (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne),
  • Możliwość korzystania ze specjalistycznych szkoleń oraz literatury fachowej,
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Specjalista ds. Zakupów Olsztyn
  • Specjalista ds. marketingu Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Specjalista ds. Eksportu Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Specjalista ds. HR Olsztyn
  • Specjalista ds. turystyki Olsztyn
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567