Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. kadr i płac
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
DC Finanse Spółka z Ograniczoną Odpowiedzilanością
31. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie spraw kadrowych klientów, w tym także za kontakt z klientem w celu pozyskania wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych do naniesienia danych kadrowych do systemu. W tym:
  • przygotowywanie umów: o pracę, zlecenia i o dzieło,
  • sporządzanie aneksów do umów, porozumień stron, wypowiedzeń, świadectw pracy,
  • bieżące prowadzenie akt osobowych,
  • weryfikacja nadgodzin pod względem zgodności z KP,
  • bieżąca weryfikacja urlopów, ważności badań okresowych i szkoleń BHP,
  • naliczanie list płac dla firm zatrudniających do 20 osób
  • obsługa PPK,
  • przygotowanie deklaracji rozliczeniowych i deklaracji podatkowych PIT-4R,PIT-8AR, PIT-11,
  • przygotowywanie odpowiedzi na pisma komornicze,
  • przygotowywanie dokumentów zasiłkowych do ZUS,
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby sprawozdawczości dotyczących wynagrodzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub student/studentka studiów ekonomicznych,
  • min.3-letnie doświadczenie w pracy w zakresie naliczania list płac i prowadzenia spraw kadrowych w tym obsługa JDG (wskazane doświadczenie pracy w biurze rachunkowym),
  • ukończenie kursu kadrowego min. 90 godzin,
  • chęć rozwoju, skrupulatność, zaangażowanie, doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • Znajomość programu OPTIMA i GRATYFIKANT będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w siedzibie firmy (centrum miasta) od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 8-16 (do ustalenia),
  • współpracę z zespołem nastawionym na ciągły rozwój,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych (w tym: dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych lub studiów podyplomowych),
  • jasną ścieżkę rozwoju,
  • dodatkowe bonifikaty (m.in. dopłata do parkingu i lekcje angielskiego) – możliwe po uzyskaniu awansu i ustalane na indywidualnych warunkach.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544