Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. HR z j. niemieckim
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Hilfemed Sp. z o.o.
18. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i organizacja pracy personelu opiekuńczego
  • profilowanie pracowników
  • uzupełnianie danych w systemie CRM
  • kontakt mailowy z partnerami zagranicznymi

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie (min. A2 / B1)
  • znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • proaktywne nastawienie do pracy
  • dyspozycyjność, również na dyżury 1-2 dni weekendowe w miesiącu
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z rekrutacją oraz znajomość systemu CRM

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • możliwość pracy zdalnej po odbyciu stacjonarnego wdrożenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe
  • smoothie środy
  • indywidualne szkolenia językowe w ramach przygotowania do pracy na stanowisku

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648