Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. HR
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Ozas-Esab Sp. z o.o.
1. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu HR w bieżących zadaniach, w tym w tworzeniu dokumentacji personalnej
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i informacji oraz aktualizację systemu płacowo-kadrowego (Enova)
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów, analiz, zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Wsparcie zespołu w realizacji zadań z obszaru administracji benefitami.
  • Pomoc w rekrutacji nowych pracowników
  • Udzielanie wskazówek i wsparcia pracownikom i menedżerom w zakresie kompleksowych zapytań i procesów związanych z HR, w tym onboardingu i offboardingu
  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą usług kadrowo-płacowych, przygotowywanie wszelkiej niezbędnej dokumentacji i danych do kalkulacji list płac
  • Monitorowanie i zarządzanie kluczowymi procesami w Workday
  • Oraz wiele innych działań związanych z cyklem życia pracownika, administracją, inicjatywami i projektami HR

Nasze wymagania

  • 1 rok doświadczenia w obszarze administracji personalnej lub zainteresowanie i podstawowa wiedza z zakresu HR
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego – warunek konieczny
  • Znajomość polskiego prawa pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i Excel
  • Nastawienie na zdobywanie wiedzy i rozwój;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów w dynamicznym środowisku
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Znajomość systemu Enova i Workday

W chwili obecne poszukujemy kandydatów, którzy wstępnie przez okres ok. 5 miesięcy (przynajmniej do końca roku) wspierać będą dział HR w bieżących zadaniach i projektach. Jest to doskonała okazja dla osób, które chcą nabyć doświadczenia w obszarze HR. Nie wykluczone jest również przedłużenie umowy na kolejne miesiące.

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. HR Opole
  • HR Manager Opole
  • Specjalista ds. telekomunikacji Opole
  • Specjalista ds. PR Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Specjalista ds. transportu Opole
  • Specjalista ds. turystyki Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536