Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. copywriting
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Kt-24 Sp. z o.o.
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Edycja opisów produktów (proste formatowanie treści)
  • Tworzenie atrakcyjnych i zgodnych z SEO opisów produktów dla sklepów internetowych.
  • Opracowywanie treści do kampanii marketingowych, newsletterów, bloga.
  • Współpraca z zespołem marketingowym w celu tworzenia spójnych i angażujących treści promujących produkty i usługi.
  • Tworzenie postów pod social media oraz tekstów do reklam Google ADS oraz Facebook

Nasze wymagania

  • Znajomość narzędzi do zarządzania treścią (CMS, np. WordPress).
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Copywritera, najlepiej w branży e-commerce.
  • Doskonała znajomość języka polskiego oraz zasad gramatyki i ortografii.
  • Znajomość zasad SEO i doświadczenie w tworzeniu treści zgodnych z SEO.
  • Umiejętność pisania treści sprzedażowych, które angażują i przekonują do zakupu.
  • Kreatywność, sumienność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Podstawowa znajomość narzędzi analitycznych (Google Analytics).
  • Znajomość programów Senuto, chat GPT, Ubersuggest, Napoleon cat
  • Znajomość środowisk Idosell, woo commerce, Amazon, Allegro
  • Znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.
  • Benefity pozapłacowe, takie jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa itp.

Szukamy utalentowanego i kreatywnego Copywritera, który dołączy do naszego zespołu e-commerce. Jeśli masz doświadczenie w pisaniu angażujących treści, które zwiększają sprzedaż, oraz pasję do tworzenia unikalnych opisów produktów, kampanii marketingowych i contentu dla sklepów internetowych, to ta praca jest dla Ciebie!

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544