Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Bezpieczeństwa Informacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
24. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, wdrażanie i rozwijanie metod pomiaru bezpieczeństwa informacji w organizacji
  • Nadzorowanie wykonywania pomiarów bezpieczeństwa informacji w organizacji, analiza i raportowanie wyników
  • Prowadzenie rejestru niezgodności oraz nadzorowanie realizacji działań korygujących i korekcji
  • Nadzorowanie realizacji celów bezpieczeństwa i raportowanie wyników
  • Udzielanie wsparcia w prowadzeniu analiz ryzyka w bezpieczeństwie informacji i ciągłości działania
  • Udzielanie wsparcia w przygotowaniu przeglądów zarządzania
  • Udzielanie wsparcia oraz koordynowanie działań w czasie audytów prowadzonych w organizacji przez jednostki certyfikujące lub kontrahentów
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń z obszaru bezpieczeństwa informacji
  • Koordynowanie współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji
  • Wykształcenie wyższe (preferowane o kierunku zarządzanie bezpieczeństwem informacji, cyberbezpieczeństwo, technicznym lub prawniczym)
  • Posiadanie uprawnień dostępu do informacji niejawnych o klauzuli poufne lub wyższe
  • Praktyczna znajomość norm ISO 27001 i 22301
  • Znajomość wymagań norm ISO 3100 i ISO 27005
  • Wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego wobec siebie w celu uzyskania uprawnień dostępu do informacji niejawnych o klauzuli tajne
  • Doświadczenie w opracowywaniu, utrzymaniu i rozwijaniu procesów bezpieczeństwa informacji oraz wykonywaniu pomiarów w wym. obszarze
  • Doświadczenie w prowadzeniu analizy ryzyka w bezpieczeństwie informacji
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń z zakresu bezpieczeństwa informacji
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy zespołowej zorientowanej na zadania
  • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność, dokładność i konsekwencja
  • Kreatywność, otwartość na nowe zadania i poszerzanie kompetencji
  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się otoczeniu

To oferujemy

  • Pracę w największej w Polsce firmie IT tworzącej usługi, które ułatwiają życie obywatelom – Tobie, Twoim znajomym, rodzinie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (5 500 - 6 300 PLN brutto)
  • Po okresie próbnym możesz liczyć na umowę na czas nieokreślony
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Nowoczesne i komfortowe biuro blisko Dworca Zachodniego
  • Bezpłatny parking podziemny, w którym zostawisz swój samochód, motocykl, rower, hulajnogę…
  • Elastyczne godziny pracy, zaczynasz dowolnie między 7:00 a 10:00
  • Możliwość wyjścia w ciągu dnia pracy, dzięki systemowi szybkich wyjść prywatnych
  • Szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych
  • Możliwość ubiegania się o dofinansowanie do studiów
  • Jasną ścieżkę kariery, możliwość awansu lub zmiany projektu – zdobywaj nowe doświadczenia w różnych zespołach – zmieniaj projekty, nie firmę
  • Pracę z ludźmi z różnymi kompetencjami, świetną ekspertyzą i szczerą pasją, szansę na naukę, rozwój i wymianę doświadczeń
  • Atmosferę wzajemnego wsparcia, mówimy sobie po imieniu
  • Możliwość pracy w biurze razem ze swoim czworonożnym przyjacielem ?

Dodatkowe wynagrodzenie roczne

Premie uznaniowe

Dofinansowanie do wakacji „wczasy pod gruszą”

Nagroda jubileuszowa po 5, 10 i 15 latach pracy

Dodatkowy, płatny czterotygodniowy urlop po trzech latach pracy w COI

Dodatkowy, płatny dzień wolny z okazji urodzin

Dofinansowanie do wyjść integracyjnych

Platforma kafeteryjna MyBenefit

Karta Multisport w ramach kafeterii MyBenefit

Pakiet medyczny w Luxmed

Ubezpieczenie na życie

Dofinansowanie do okularów (600 zł na zakup okularów, 300 zł na wymianę szkieł)

2 dni w roku do wykorzystania na wolontariat

Wyprawka dla noworodka

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Broker informacji Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567