Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Analityki
  • Starogard Gdański
Starogard Gdański, Starogard Gdański, pomorskie, Polska
POLPHARMA S.A.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Zostaniesz przeszkolony/a i będziesz miał/a możliwość pracy na najnowszej aparaturze fizykochemicznej, np. UPLC, HPLC, GC z detektorami FID, MS, UV-Vis, PDA
  • Zapoznasz się z obowiązującymi normami i wytycznymi (ICH, EMA, FDA) oraz w oparciu o nie będziesz prowadził/ła badania

Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie analiz substancji według istniejących metod analitycznych;
  • Prowadzenie dokumentacji z przeprowadzanych badań w oparciu o uzyskane wyniki, własną wiedzę popartą doświadczeniem współpracowników oraz obowiązujące procedury i zasady GMP;
  • Opracowywanie nowych oraz udoskonalanie istniejących metod kontroli analitycznej surowców, intermediatów oraz produktów gotowych przy użyciu dostępnych technik analitycznych;
  • Wykonywanie bieżących badań analitycznych substancji farmaceutycznych i biegnących procesów (tzw. IPC) oraz dokonywanie ich oceny jakościowej
  • Opracowywaniem dokumentacji GMP tzn. specyfikacji, metody badań, instrukcji IPC itp. zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Opracowywaniem instrukcji obsługi przydzielonej aparatury fizykochemicznej i urządzeń nowo instalowanych i uruchamianych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub farmaceutyczne
  • Podstawy teoretyczne (np. ukończone na studiach monografy) technik analitycznych np.: HPLC, UPLC, GC, IC, LC-MS, GC-MS
  • Teoretyczna umiejętność planowania i prowadzenia walidacji metod analitycznych
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (znasz słownictwo specjalistyczne)
  • Umiejętność i chęć dzielenia wiedzą z innymi
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678