Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Administracyjnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PLAY (P4 Sp. z o.o.)
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • Obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej i dbanie o obieg dokumentów w biurze
  • Przyjmowanie kurierów i innych dostawców zewnętrznych
  • Digitalizacja archiwum biura i porządkowanie dokumentów zgodnie z ich terminami i wagą
  • Zamawianie artykułów biurowych
  • Opieka nad sprzętem w biurze, zgłaszanie usterek, napraw i serwisów
  • Wsparcie pracy recepcji w przypadku nieobecności

Poszukujemy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doskonałe zdolności organizacyjne oraz umiejętność określania priorytetów
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Lubisz pracę z ludźmi
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544