Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. administracyjno-księgowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Abakus Logistics Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i weryfikacja dokumentacji transportowej
  • Kontrola nad poprawnym i terminowym wystawianiem faktur sprzedażowych z uwzględnieniem odpowiednich stawek VAT
  • Wprowadzanie i weryfikacja dokumentów kosztowych z zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze
  • Nadzór nad sprawami urzędowo-administracyjnymi
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem polskim oraz zagranicznym

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie
  • Umiejętność planowania zadań
  • Sumienność i samodzielność w działaniu
  • Odpowiedzialność
  • Zdolności organizacyjne
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym (minimum A2)
  • Dodatkowym atutem kandydata będą podjęte studia na kierunku finanse i rachunkowość bądź pokrewne

To oferujemy

  • Pracę pod opieką doświadczonego i wykwalifikowanego pracownika działu
  • Po okresie wdrożenia możliwość samodzielnego wykonywania zadań
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (6.00-9.00)
  • Słodkie poniedziałki, owocowo / warzywne środy oraz soki w piątki
  • Nowoczesne biuro w znakomitej lokalizacji w centrum Warszawy
  • Chillroom ze stołem do bilarda, ping ponga oraz piłkarzyki, PS5, dart i planszówki
  • Pokój ciszy, w którym można się zrelaksować
  • Dwie przestronne kuchnie, w których zapewniamy nieograniczony dostęp do zasobów
  • Dobrą atmosferę oraz przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116