Młodszy Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta (transport krajowy)
  • Radonice
mazowieckie, Radonice, mazowieckie, Polska
Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Jesteśmy częścią niemieckiej Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. W naszej grupie łączymy ponad 100 lat tradycji z otwartością na nowości i podejmowanie innowacyjnych działań.W Rhenus Freight Logistics stawiamy na specjalizację. Jesteśmy spółką wydzieloną ze struktur Rhenus Logistics Polska(Rhenus Warehousing Solutions Polska), która powstała po to, aby skoncentrować swoje działania w produkcie międzynarodowego transportu drogowego i dystrybucji krajowej.Rozwijamy się i z entuzjazmem patrzymy w przyszłość. Szukamy osoby, która chciałaby budować nową firmę razem z nami!

Twoje zadania:

  • Wycena, przyjmowanie i weryfikowanie zleceń od klientów.
  • Codzienny kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi (mailowo i telefonicznie)
  • Pozyskiwanie informacji niezbędnych do organizacji obsługi transportowej.
  • Informowanie klientów o statusie dostaw, wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności.
  • Fakturowanie zrealizowanych usług transportowych,
  • Przyjmowanie reklamacji.
  • Kontrolowanie przeterminowanych należności.
  • Sporządzanie dla klientów raportów i sprawozdań dotyczących zrealizowanych usług.
  • Współpraca z innymi działami i oddziałami firmy.

Nasze oczekiwania:

  • Chęć oraz zaangażowanie do nauki.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Komunikatywność, uczciwość i rzetelność.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość obsługi pakietu Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kafeterię Benefitów (w tym kartę Multisport).
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego dla pracownika i najbliższych członków jego rodziny.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714