Młodszy Specjalista/ka ds. Kadr i Płac-Siedlce
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Jako Solutions30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MŁODSZY/A SPECJALISTA/KA DS. KADR I PŁAC

Miejsce pracy: Siedlce

Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa spółek z grupy Solutions30 w zakresie kadr i płac
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem i prowadzenie akt osobowych
  • Naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę oraz umowy cywilnoprawne)
  • Rozliczanie czasu pracy (nadzór nad ewidencją czasu pracy)
  • Sporządzanie deklaracji i sprawozdań (m.in. GUS, US, ZUS, PFRON, PPK)
  • Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów dotyczących kwestii kadrowo-płacowych
  • Wspieranie dyrektorów i kierowników w kwestiach kadrowo-płacowych
  • Udział w zarządzaniu pozapłacowymi świadczeniami pracowniczymi
  • Wspieranie procesów komunikacji wewnętrznej
  • Wspieranie procesów rekrutacyjnych

Wymagania stanowiska

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i przepisów związanych z prowadzeniem kadr i płac
  • Praktyczna znajomość ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Wykształcenie min. średnie
  • Chęć rozwoju i nabywania nowej wiedzy
  • Samodzielność, sumienność i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań
  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne i kultura osobista
  • Znajomość programów Płatnik, Optima będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w firmie nowoczesnych technologii cyfrowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju w grupie spółek należącej do europejskiego lidera
  • Możliwości nabycia nowych umiejętności z zakresu kadr i płac
  • Przyjazną atmosferę pracy w niedużym zespole
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Siedlce
  • Specjalista ds. kadr i płac Siedlce
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Siedlce
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Siedlce
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Siedlce
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Siedlce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Siedlce
  • Specjalista ds. Zakupów Siedlce
  • Specjalista ds. marketingu Siedlce
  • Specjalista ds. ofertowania Siedlce
  • Specjalista ds. Zarządzania Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064