Młodszy specjalista / junior SEM (Google/Li)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Ogłoszenie partnerskie
12. 10. 2024

Obowiązki

  • Tworzenie i skuteczne wdrażanie strategii SEM,
  • Prowadzenie i optymalizowanie kampanii reklamowych w oparciu o precyzyjnie określone KPI (Google Ads),
  • Testowanie, wdrażanie i analizowanie wyników nowych strategii oraz innowacyjnych rozwiązań marketingowych,
  • Przygotowywanie szczegółowych analiz i raportów z prowadzonych działań, w tym skuteczne rozliczanie efektów kampanii i formułowanie rekomendacji zmian,

Wymagania

  • Zdolność twórczego myślenia i umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziana znajomość Google Ads i Linkedin Ads,
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego, dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Cenne doświadczenie w dynamicznym, profesjonalnym zespole
  • Opiekę mentora, który pomoże Ci rozwinąć swoje umiejętności i wiedzę,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dołączenie do programu karty sportowej,
  • Program poleceń pracowników,

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251