Młodszy Specjalista Działu Sprzedaży dla Klienta Biznesowego
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
MRS Telecom Sp. z o.o.
13. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa CRM Bezpośredni kontakt z klientem biznesowym i budowanie relacji
  • Bezpośrednia analiza potrzeb klienta biznesowego
  • Analiza historii klienta i przygotowanie rozwiązań technologicznych i ofertowych
  • Realizacja transakcji w imieniu Orange Polska - Nadzór nad procesem realizacji umów przez Partnerów Orange

Nasze wymagania

  • Masz, bądź chciałbyś zdobyć doświadczenie w sprzedaży
  • Znasz w stopniu podstawowym pakiet MS Office (w tym zwłaszcza: Excel i Outlook)
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności analityczne - szybko rozwiązujesz problemy techniczne
  • Cechuje Cię wysoka komunikatywność i z łatwością prowadzisz rozmowy

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie notowanej na giełdzie GPW
  • Atrakcyjny system wynagradzania. Praca u nas to pewne i terminowe wynagrodzenie podstawowe a także wysokie premie już od pierwszego miesiąca
  • Szkolenia wstępne, jak również wsparcie w dalszym rozwoju
  • Pracę na pełen etat
  • Pewność zatrudnienia
  • Zwiększoną liczbę dni wolnych
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Poznaniu

  • Praca stacjonarna, z możliwością późniejszego przejścia na pracę zdalną. Dobre skomunikowanie okolicy- w pobliżu przystanek tramwajowy, autobusowy i stacja PKP. Bezpłatny parking dla pracowników. Pełnopłatny okres szkoleń i wdrożenia.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formacie PDF.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Tajemniczy klient Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Specjalista SEO Poznań
  • Specjalista SEM Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183