Młodszy Specjalista ds.obsługi sprzedaży
  • Tomaszów mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów mazowiecki, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 4. 2024

Dołącz do globalnego lidera produkcji żywności i napojów! Szukamy osób na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Sprzedaży. Jesteś skrupulatną osobą? Analityczne myślenie jest Twoją mocną stroną? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację – nie czekaj!

Oczekujemy

  • dobrej znajomości programu Excel
  • dostępności do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • wykształcenie kierunkowe, preferowane w obszarze ekonomii, bądź pokrewne
  • otwartości na nowe wyzwania zawodowe

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres kilku miesięcy w ramach wsparcia projektu
  • możliwość zdobycia i rozwoju kompetencji w zespole wykfalifikowanych Specjalistów
  • wolne weekendy
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe

Zadania

  • weryfikacja dokumentów sprzedażowych
  • wystawianie faktur sprzedaży oraz faktur korygujących
  • wsparcie działu logistyki w codziennych zadaniach
  • ścisła współpraca z innymi działami w organizacji

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963