Młodszy specjalista ds.Obsługi Klienta
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji handlowej oraz nadzór nad wysyłkami towarów,
  • Przygotowanie ofert handlowych i osiąganie celów sprzedażowych,
  • Współpraca handlowa z kontrahentami,
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych,
  • Uczestnictwo w delegacjach służbowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakty z partnerami biznesowymi (minimum poziom B1/B2),
  • Wykształcenie wyższe (min. I stopnia),
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Doświadczenie w dziedzinie importu lub eksportu,
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Znajomość innych języków obcych,
  • Umiejętności komunikacyjne.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań,
  • Dofinansowanie kursów języków obcych,
  • Dofinansowanie karty Multi Sport,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Możliwość awansu wewnątrz struktury firmy,
  • Premie kwartalne,
  • Imprezy integracyjne, eventy świąteczne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. obsługi klienta Białystok
  • Tajemniczy klient Białystok
  • Specjalista SEO Białystok
  • Specjalista SEM Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080