MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
CD S.A.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżąca kontrola jakości dostarczanych surowców;
  • kontrola nad procesem produkcji: dbanie o prawidłowy przepływ surowców/półproduktów między kolejnymi etapami produkcji;
  • monitorowanie czystości na działach, kontrola higieny i stanu zdrowia pracowników;
  • przestrzeganie zasad GHP, GMP oraz ZSZ;
  • dopuszczanie półproduktów do rozlewu;
  • odbiory jakościowe wyrobów gotowych;
  • nadzorowanie procesów produkcyjnych pod kątem zgodności z założeniami technologicznymi;
  • realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego, pozostających w kompetencjach działu kontroli jakości i technologii;
  • praca w systemie zmianowym.

WYMAGANIA:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • otwartości na nowe doświadczenia;
  • proaktywnej postawy i zaangażowania w działaniu;
  • nastawienia na poszukiwanie rozwiązań;
  • efektywnej komunikacji;
  • bardzo dobrej organizacji własnej pracy;

OFERUJEMY:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej;
  • warunki zatrudnienia adekwatne do zdobytego doświadczenia;
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń;
  • praca w systemie zmianowym;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • ubezpieczenie na życie.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. finansów Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838