Młodszy specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1. 10. 2024

Obowiązki

  • Udział w realizacji projektów i zamówień sprzedażowych firmy;
  • Stały kontakt z przyznanymi do obsługi logistycznej klientami w zakresie realizacji ich zamówień sprzedaży, informacji o terminach realizacji i zagrożeniach, zmianach ilościowych i asortymentowych w zamówieniach oraz ustalenia dokumentów oraz formy transportu
  • Obsługa portalów webowych dla danych klientów w ustalonym zakresie
  • Zapewnienie dostępności w zadanym czasie, materiałów, niezbędnych do terminowej realizacji zamówień sprzedażowych w zakresie przyznanym do obsługi klientów,
  • Odpowiedzialność za zakupy materiałów w obrębie wyznaczonej grupy materiałowej;
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz zamówień do dostawców
  • Nadzór nad terminowa realizacja zamówień zakupu oraz informowanie o opóźnieniach
  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych z dostawcami;
  • Awizacja dostaw do magazynu oraz wysyłek dla klientów
  • Budowanie prawidłowych relacji biznesowych z dostawcami;
  • Przygotowywanie oraz prawidłowe prowadzenie dokumentacji oraz danych w systemie ERP
  • Współpraca z innymi działami firmy;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe;
  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w obszarze logistyki lub zakupów w firmie produkcyjnej;
  • Mile widziane doświadczenie w branży
  • Umiejętność swobodnego posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie;
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomość pakiety MS Office (Excel);
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Mile widziana znajomość obsługi systemów klasy ERP;
  • Wysokie kompetencje interpersonalne;
  • Dokładność, systematyczność;
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, pozwalające na budowanie trwałych relacji z dostawcami;
  • Motywacja do działania oraz chęć uczenia się nowych rzeczy;
  • Umiejętność współpracy w zespole;

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w odnoszącym sukcesy zespole;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa)
  • Możliwość pracy hybrydowej – jeden dzień w tygodniu z domu

  • Praca Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667