Młodszy Specjalista ds. zamówień publicznych i ofertowania
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
OPGK Rzeszów Spółka Akcyjna
25. 5. 2024

OPGK Rzeszów S.A firma o ugruntowanej pozycji na rynku geodezyjnym poszukuje do pracy osób na stanowisko: Młodszy specjalista ds. zamówień publicznych i ofertowania
Wymagania:
- mile widziane wykształcenie ekonomiczne, techniczne lub wyższe geodezyjne
- mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych
- dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, sumienność
Zakres obowiązków:
- wprowadzanie ofert przetargowych z geodezji i kartografii do systemu PEGI
- przygotowanie ofert przetargowych dotyczących geodezji i kartografii
- prowadzenie wyników przetargów do systemu PEGI
- nadzorowanie dokumentacji przetargowej
Oferujemy
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
- pracę w miłej atmosferze
- pakiet sportowy i zdrowotny
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 informujemy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji jest OPGK Rzeszów S.A. z siedzibą w Rzeszowie (KRS: 0000055072). Przesłane dane będą przetwarzane wyłącznie w celu i przez czas niezbęd-ny do przeprowadzenia rekrutacji.
W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych zamieszczonych w aplikacji w kolejnych (innych) re-krutacjach, prosimy o zamieszczenie stosownej klauzuli w CV. Taka zgoda nie wpływa na proces rekrutacyjny objęty ogłoszeniem i może być w każdym czasie cofnięta, jednak bez skutku dla dotychczasowego przetwa-rzania.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080