Młodszy Specjalista ds. Zamówień Publicznych
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Praca.pl
25. 9. 2024

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji postępowań o zamówienie publiczne zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wniosków o wszczęcie postępowania
  • Pomoc w ocenie ofert pod kątem formalno-prawnym
  • Przygotowywanie ogłoszeń w BZP oraz e-Notices

Wymagania:

  • Znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych oraz przepisów wykonawczych
  • Dświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość platformy e-zamówienia
  • Znajomość Pakietu MS Office

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi platform komercyjnych

Pracodawca oferuje:

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie kwartalne
  • Szkolenia

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. finansów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687