MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, dolnośląskie, Polska
CCC S.A.
1. 5. 2024

11279

Obowiązki

  • Brać udział w procesie zamówień i rozliczeń towarów niehandlowych,
  • analizować i kontrolować zgodność z wewnętrznymi procedurami GK,
  • procesować dokumenty rozliczeniowe w SAP,
  • weryfikować faktury pod kątem zgodności finansowej z umową
  • monitorować koszty oraz przygotowywać raporty i podsumowania,
  • wspierać zespół w dziennych operacjach: kontakt z kontrahentem/pracownikami spółek zależnych.

Wymagania

  • Posiadają wykształcenie średnie (mile widziane: Finanse, Księgowość, Logistyka),
  • Znają program SAP oraz pakietu Office / Excel - mile widziane,
  • dobrze się czuje z liczbami, raportowaniem
  • potrafią identyfikować, analizować i rozwiązywać problemy,
  • mają dobrą organizację pracy.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/Medicover Sport,
  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • Innowacyjne środowisko pracy,
  • Dodatkowe benefity w postaci kodów rabatowych na zakupy w sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO, Half Price.

Źródło: CCC/Praca

  • Praca Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523