Młodszy specjalista ds. zakupu surowców
  • Pawłowiczki
Pawłowiczki, Pawłowiczki, Opole Voivodeship, Polska
KANIA Sp z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Pawłowiczki (pow. kędzierzyńsko-kozielski)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za planowanie, optymalizację zakupu i transportu surowców oraz za stałą współpracę z dostawcami, nadzór nad terminowością dostaw i ich rozliczenie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość branży rolniczej i transportowej,
  • podstawowa znajomość zasad księgowości (wystawiania faktur),
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w handlu i obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programu Excel, mile widziana znajomość programu ERP.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • poczęstunki okazjonalne

Jeśli czujesz, że ta praca czeka właśnie na Ciebie – APLIKUJ!

Firma Kania jest największą w Polsce i jedną z największych w Europie wytwórnią podłoża pod uprawę pieczarek. Nasza historia i doświadczenie w branży sięgają 1967 roku. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, doskonałej znajomości specyfiki uprawy oraz sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych oferujemy produkty cenione przez Klientów na całym świecie.

Nasza firma posiada 3 oddziały i zatrudnia do 500 pracowników. Dysponujemy własnymi laboratoriami oraz nowoczesnym parkiem maszynowym. Nieustannie wprowadzamy nowe, lepsze technologie, aby ciągle zwiększać i udoskonalać naszą ofertę. Wciąż chętnie się uczymy i jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia.

Firma Kania to:

- największy producent podłoża pod uprawę pieczarek w Europie; ponad 50-letnie doświadczenie;

- 2 oddziały produkcyjne oraz centrala zlokalizowane w różnych rejonach Polski;

- nowoczesny park maszynowy, pozwalający na wykorzystanie najbardziej zaawansowanej i najefektywniejszej technologii.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

  • Praca Pawłowiczki
  • Pawłowiczki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087