Młodszy Specjalista ds. Zakupów (z Francuskim)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Naszym klientem jest zakład produkcyjny z siedzibą w Skawinie. W związku z koniecznością przeniesienia procesów do Polski, poszukujemy osób, które zasilą swoim wsparciem Dział Zakupów zapewniając ciągłość dostaw dla poszczególnych odbiorców.

rola: Młodszy Specjalista ds. Zakupów (z językiem Francuskim)
miejsce pracy: Skawina

Oczekujemy

  • znajomości języka francuskiego na poziomie B2/C1,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
  • sprawnego poruszania się w narzędziach MS Office (w szczególności Excel),
  • "otwarta głowa" i chęć nauki,
  • analityczne myślenie i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • możliwość rozpoczęcia pracy nawet jeśli nie masz jeszcze doświadczenia,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie do 8 000zł brutto,
  • godziny pracy: 7:00-15:00,
  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon),
  • pełne przeszkolenie oraz wsparcie podczas okresu próbnego,
  • wspaniałą atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym po okresie próbnym.

Zadania

  • bieżące monitorowanie zapasów,
  • zamawianie i koordynowanie wysyłek produktów z magazynu do sklepów w oparciu o planowane zużycie,
  • kontakt z dostawcami na szczeblu międzynarodowym,
  • współpraca z innymi działami,
  • przygotowywane raportów i zestawień.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392