Młodszy Specjalista ds. Zakupów (program stażowy)
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Faurecia Gorzów S.A.
8. 10. 2024

  • FORVIA to firma motoryzacyjna, która stawia na inteligentną i ekologiczną mobilność. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji innowacji w motoryzacji: elektroniki, oświetlenia wnętrz, siedzeń i rozwiązaniach dla czystej mobilności i cyklu życia pojazdów.
  • Z ponad stuletnią historią, jesteśmy siódmym co do wielkości dostawcą motoryzacyjnym na świecie, zatrudniającym ponad 157 000 osób w 43 krajach. Nasze technologie można znaleźć w co drugim pojeździe produkowanym na całym świecie.
  • W Gorzowie Wielkopolskim działamy od 2003 roku i specjalizujemy się w produkcji wnętrz pojazdów dla najbardziej rozpoznawalnych marek samochodowych na rynku. W naszych dwóch zakładach tworzymy zgrany zespół, w którym witamy pracowników produkcji, operatorów maszyn, pracowników magazynu, elektryków, mechaników, inżynierów (m.in. produkcji, jakości, procesu, Lean, automatyki) i specjalistów (m.in. logistyki, finansów, BHP, HR).

Twoje zadania:

  • Współpraca z zespołem w celu zachowania ciągłości produkcji oraz przy wdrażaniu nowych projektów,
  • Wykrywanie i weryfikacja oszczędności we współpracy z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi, zarządzanie produktywnością dostawców,
  • Prowadzenie negocjacji w zakresie zmian inżynieryjnych produktu i procesu,
  • Rozumienie i stosowanie strategii zaopatrzeniowej ("wykonać lub kupić").

Nasze oczekiwania:

  • Student lub absolwent uczelni wyższej (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, handel oraz pokrewne),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym – pracujemy w środowisku międzynarodowym – z klientami oraz dostawcami komunikujemy się po angielsku,
  • Znajomość pakietu Office (Outlook, Excel), mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu SAP,
  • Umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i komunikacji.

Oferujemy:

  • System premiowy,
  • Opieka medyczna Luxmed,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Stołówka pracownicza,
  • Świadczenia świąteczne,
  • Program emerytalny PPE,
  • Pakiet szkoleń,
  • Nagrody jubileuszowe,
  • Karta Multisport,
  • Inne Benefity z ZFŚS.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. PR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. finansów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. reklamy Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238