Młodszy specjalista ds. Zakupów
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.
11. 10. 2024

Obowiązki

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie procedur zakupowych zgodnie z obowiązującymi standardami i politykami firmy,
  • Analiza i ocena ofert dostawców oraz negocjacje warunków umów,
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej i utrzymywanie bazy danych dostawców,
  • Monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia terminowości dostaw i jakości produktów.

Wymagania

Oferujemy

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na platformach zakupowych oraz w systemach ERP,
  • Dobra znajomość Microsoft Excel,
  • Znajomość procesów zakupowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach,
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karta sportowa),
  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia,
  • Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe (bilet na Pendolino tylko 24,50),
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych - w tym "wczasy pod gruszą",
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. Zakupów Opole
  • Specjalista ds. telekomunikacji Opole
  • Specjalista ds. PR Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Specjalista ds. transportu Opole
  • Specjalista ds. HR Opole
  • Specjalista ds. turystyki Opole
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251