Młodszy specjalista ds. zakupów
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
CD S.A.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór i zarządzanie procesem zakupowym w firmie (składanie zamówień ofertowych, analiza i wybór ofert)
  • efektywne prowadzenie strategii zakupowych, optymalizacja kosztów w obszarze zakupów
  • prowadzenie negocjacji warunków handlowych na materiały i surowce do produkcji
  • analizowanie danych zakupowych z systemu pod kątem planów produkcyjnych
  • kontrola zapasów, zamówień i dostaw
  • sporządzanie analiz, zestawień i raportów
  • dbanie o właściwy przepływ informacji poprzez zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów
  • ścisła współpraca z poszczególnymi działami firmy

WYMAGANIA:
  • biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • komunikatywność, dokładność, systematyczność
  • otwarty umysł i kreatywność
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • umiejętność budowania dobrych relacji z dostawcami i zdolności negocjacyjne
  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów w firmie produkcyjnej
  • znajomość systemu ERP będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:
  • pracę w stabilnej firmie, będącej producentem w branży spożywczej, sprzedającej wyroby na terenie całego kraju oraz na rynkach zagranicznych
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko z możliwościami rozwoju oraz długoterminową współpracą
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • dynamiczne, zadaniowe i pozytywne środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych, kreatywnych pomysłów w projekty działu technologii, jak i w rozwój działu zakupów
  • podążanie za światowymi trendami w rynku spożywczym (produkty halal, koszerne, wysoko proteinowe, bez dodatku cukru)
  • poszerzanie umiejętności i perspektyw, zdobywanie nowych doświadczeń
  • prywatną opiekę medyczną

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. reklamy Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030