Młodszy Specjalista ds. Zakupów
  • Nowy Kawęczyn
Nowy Kawęczyn, Nowy Kawęczyn, Łódzkie, Polska
UDS S.A.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Współpracę z dostawcami i składanie zamówień,
  • Wyszukiwanie nowych dostawców,
  • Dokonywanie analiz porównawczych ofert,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie zamawiania wykrojników, materiałów do produkcji wykrojników,
  • Przygotowanie dokumentacji zleceń,
  • Zapewnienie optymalnego poziomu dostaw.

WYMAGANIA:
  • Biegła znajomość pakietu Office,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Wysoka efektywność w działaniu i dobra organizacja pracy,
  • Dokładność, skrupulatność, zaangażowanie oraz rzetelność,
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego.

OFERUJEMY:
  • Prace w renomowanej firmie w branży poligraficznej,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Dynamiczne środowisko pracy stymulujące do ciągłego doskonalenia.

  • Praca Nowy Kawęczyn
  • Nowy Kawęczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678