Młodszy specjalista ds. wycen / Młodszy kosztorysant
  • Sobota (pow. poznański, gm. Rokietnica), ul. Poznańska 43
wielkopolskie, Sobota (pow. poznański, gm. Rokietnica), ul. Poznańska 43, wielkopolskie, Polska
POZ BRUK Sp. z o.o. sp. j.
5. 9. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, najnowsze technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Kosztorysowanie/obmiarowanie konstrukcji z prefabrykatów żelbetowych
  • Przygotowanie ofert cenowych
  • Analizowanie dokumentacji projektowej
  • organizacja wycen produktów niestandardowych
  • pomoc w pracach organizacyjnych biura

Nasze wymagania

  • student/studentka kierunku budownictwa- specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCAD,
  • umiejętność sprawnego korzystania z prawa budowlanego, rozporządzeń branżowych, norm projektowych,
  • chęć ciągłego samodoskonalenia i rozwoju.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, rozwój na Kierownika Projektu
  • swobodną i miłą atmosferę w pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • benefity: MultiSport, ubezpieczenie, dofinansowanie do żłobka i przedszkola, zniżki na produkty Pozbruk

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544