Młodszy specjalista ds. wsparcia technicznego oprogramowania
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Stigo Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne/merytoryczne klienta w zakresie obsługi oprogramowania SigmaNEST (oprogramowanie CAD/CAM do optymalizacji cięcia)
  • Czynny udział w realizacji projektów wdrożeniowych
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi systemu SigmaNEST
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym (merytoryczne prezentacje oprogramowania)
  • Analiza potrzeb technicznych klientów (benchmarking)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie ostatnich lat studiów (mechanika, budowa maszyn, automatyka itp.)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • Umiejętność współpracy z klientem, komunikatywność
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (połowa czasu pracy)
  • Operatywność i samodzielność w pracy
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Wysokie umiejętności w obsłudze komputera / środowiska Windows i zainteresowania w tym obszarze

To oferujemy

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę o prace,
  • możliwość pracy zdalnej do 4 dni w tygodniu (po okresie próbnym),
  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym i bardzo doświadczonym zespole,
  • bogaty pakiet BENEFITÓW (Prywatny pakiet medyczny, grupowe ubezpieczenie na życie, program Multisport, paczki okazjonalne),
  • samodzielność w działaniu,
  • stały rozwój – szkolenia branżowe oraz w zakresie rozwoju osobistego,
  • darmowe lekcje angielskiego w godzinach pracy.

  • Praca Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678