Młodszy Specjalista ds. wsparcia sprzedaży (kanał nowoczesny)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Euphora Paese Sp. z o.o.
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wizyt handlowych, na punktach sprzedaży stacjonarnej, na podstawie przesyłanej dokumentacji
  • Przyjmowanie połączeń wchodzących, obsługa korespondencji mailowej
  • Obsługa zamówień (wprowadzanie do systemu, kontrola cen, kontrola realizacji dostaw)
  • Koordynacja procesu reklamacji
  • Wsparcie wprowadzenia nowych produktów do oferty klienta
  • Kontrola przepływu faktur, opisywanie kosztowe, przekazywanie do działu księgowego.
  • Wsparcie administracyjne Działu

Nasze wymagania

  • Rok doświadczenia na stanowisku ze zbieżnym zakresem obowiązków
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • Sumienność, systematyczność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość programu Comarch ERP XL

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do programu MultiSport oraz platformy rozwojowej MultiLife
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Zniżki pracownicze na firmowe produkty
  • Udział w interesujących projektach – u nas nie będziesz się nudził/a

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544