Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
Nioo Technology Europe Spółka z o. o.
8. 10. 2024

Firma Nioo Labs – wiodący światowy producent woreczków nikotynowych została założona w 2018 w Chinach. Kiedy członkowie naszego zespołu odkryli, że palacze pragną bardziej innowacyjnych produktów niż papierosy, aby żyć zdrowiej, zdaliśmy sobie sprawę, że powinniśmy coś zrobić. Jak większość ludzi, którzy marzą o zmianie świata, naszą misją jest stworzenie świata wolnego od dymu i tytoniu. Wiemy, że rzucanie tytoniu nie jest jednoetapowe, więc budujemy przyjazną dla użytkownika platformę z najnowszą technologią i innowacją. Nasze produkty cieszą się co raz większym zainteresowaniem, dlatego przyszedł czas na kolejny etap. Postanowiliśmy rozszerzyć obszar naszej działalności i obecnie rozwijamy naszą produkcję w Polsce – Nioo Technology Europe Sp. z o. o.
Obowiązki:

  • codzienne procesowane i monitorowanie przepływu zamówień poczynając od rejestracji do finalnej wysyłki do klienta;
  • współpraca z działem sprzedaży i marketingu w celu uzyskania odpowiednich informacji;
  • przygotowywanie raportów;
  • wprowadzanie i analizowanie danych oraz ich bieżąca aktualizacja w systemie;
  • stałe monitorowanie zleceń produkcyjnych w oparciu o zamówienie klienta;
  • koordynacja procesów wewnętrznych w firmie, celem zrealizowania zamówienia na czas;
  • współpraca z oddziałami grupy poza granicami Polski;
  • kontaktowanie się z klientem oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami/sprzedawcami Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową;
  • umiejętność podstawowej obsługi programu EXCEL;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • umiejętności analityczne;
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu prostych decyzji;
  • komunikatywność, pracowitość, dokładność, punktualność.

  • Praca Bytom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bytom
  • Specjalista ds. Zakupów Bytom
  • Specjalista ds. marketingu Bytom
  • Specjalista ds. ofertowania Bytom
  • Specjalista ds. Zarządzania Bytom
  • Specjalista ds. Eksportu Bytom
  • Specjalista ds. transportu Bytom
  • Specjalista ds. HR Bytom
  • Specjalista ds. turystyki Bytom
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087