Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Dealz
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów na bazie systemów wewnętrznych oraz MS Excel
  • Przygotowywanie prezentacji w oparciu o dostępne dane
  • Tworzenie wewnętrznych ankiet oraz opracowywanie i interpretacja wyników
  • Bieżące wsparcie w obsłudze skrzynki mailowej Biura Obsługi Klienta
  • Administracyjne wspieranie sklepów oraz Kierowników Działu Sprzedaży
  • Agregowanie danych i zarządzanie obiegiem dokumentów w dziale
  • Wsparcie zespołu w codziennych działaniach
  • Współpraca z pracownikami pozostałych działów w firmie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczna znajomość programów MS Excel, MS Power Point, Outlook
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i pracy w grupie
  • Zdolność organizacji pracy
  • Zainteresowanie branżą Retail oraz tematyką FMCG
  • Skrupulatność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Stabilność zatrudnienia
  • Korzystne warunki wynagradzania
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851