MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA POSTĘPOWAŃ EGZEKUCYJNYCH - umowa na zastępstwo
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1075389001

Obowiązki

  • monitorowanie wierzytelności na etapie egzekucji sądowej i administracyjnej w wyznaczonym czasie i

    z zachowaniem standardów monitoringu oraz podejmowanie efektywnych działań w celu ich odzyskania,
  • sporządzanie wniosków egzekucyjnych do komorników sądowych,
  • obsługę w ramach infolinii egzekucyjnej klienta zewnętrznego jakim są komornicy sądowi w zakresie wierzytelności na etapie postępowania egzekucyjnego,
  • dokonywanie analiz, rejestracji, archiwizacji w systemach teleinformatycznych banku wpływającej korespondencji, wykonywanych działań i czynności jak również sporządzanie korespondencji wychodzącej w ramach obsługiwanego procesu,
  • wykonywanie i zlecanie innym pracownikom czynności księgowych i rejestracyjnych w systemach informatycznych i rozliczeniowych.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. reklamy Gdynia
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdynia
  • Specjalista ds. PR Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417