Młodszy specjalista ds. windykacji i rozliczeń
  • Płock
Płock, Płock, Województwo mazowieckie, Polska
Grupa Auto Forum
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Monitorowanie zrealizowanych zleceń pod kątem brakujących dokumentów;
  • Realizacja procesu windykacji zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami;
  • Przygotowywanie zestawień, raportów;
  • Kontrola i analiza wcześniejszych rozliczeń Klientów;
  • Kontakt z działem finansowo-księgowym oraz współpraca z kadrami;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki finansowe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów- praca z Klientem;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Rzetelność i umiejętność pracy w zespole;

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie, ukierunkowanej na rozwój;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Pakiet medyczny finansowany przez Pracodawcę
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego:

  • Praca Płock
  • Specjalista ds. kadr i płac Płock
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Płock
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Płock
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Płock
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Specjalista ds. marketingu Płock
  • Specjalista ds. ofertowania Płock
  • Specjalista ds. Zarządzania Płock
  • Specjalista ds. Eksportu Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045