Młodszy specjalista ds. weryfikacji ofert z j. węgierskim
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Dla naszego klienta - polskiego lidera branży e-commerce - poszukujemy osoby pasjonującej się językami obcymi i chcącej rozwinąć się w międzynarodowej firmie. Jeśli posługujesz się językiem węgierskim, obszar prawa jest dla Ciebie interesujący i poszukujesz możliwości rozpoczęcia swojej kariery w tym kierunku - aplikuj już dziś i porozmawiajmy o Twoich nowych możliwościach!

Oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka węgierskiego (C1/C2) orazangielskiego (C1)

  • znajomość języka słowackiego lub chorwackiego będzie dodatkowym atutem

  • znajomości pakietu Microsoft Office

  • umiejętności analitycznego myślenia, dokładności

  • umiejętności zarządzania zadaniami, organizacji pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku

  • pracę zdalną

  • umowę zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy

  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • dodatkowe jednorazowe benefity np. tańsze bilety do kina

Zadania

  • weryfikowanie ofert sprzedażowych na rynku węgierskim

  • rozpatrywanie zgłoszeń użytkowników oraz zgłoszeń systemowych

  • współpraca z zespołem oraz innymi działami firmy

  • wprowadzanie danych do systemu, zarządzanie danymi

  • raportowanie rozpatrywanych spraw

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045