Młodszy specjalista ds. utrzymania sieci (k/m)
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
Emitel S.A.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Tryb pracy: stacjonarna

Zadania:

  • wykonywanie prac instalacyjnych i pomiarów nowobudowanych systemów teletransmisyjnych, energetycznych oraz systemów antenowych
  • wykonywanie przeglądów urządzeń, pomiarów, konserwacji i napraw
  • usuwanie awarii i uszkodzeń urządzeń
  • wykonywanie wywiadów technicznych
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej i pomiarowej systemów teletransmisyjnych
  • udział w odbiorach technicznych, uruchomieniach i przekazywaniu do eksploatacji nowo instalowanych urządzeń

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe - elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika, elektryka, IT, lub pokrewne
  • podstawowa wiedza z zakresu technologii i eksploatacji urządzeń telekomunikacyjnych, radiokomunikacyjnych i/lub systemów elektroenergetycznych, mile widziane uprawnienia SEP
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz w polach wysokiej częstotliwości
  • prawo jazdy kategorii B (praca w terenie)
  • otwartość na pracę w systemie równoważnym i w pogotowiu technicznym
  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
  • zorientowanie na cel oraz inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

To oferujemy:

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • szeroka oferta szkoleniowa
  • bezpłatna nauka języka angielskiego
  • możliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznego
  • platforma benefitowa
  • karta sportowa
  • dostęp do aplikacji z audiobookami i e-bookami
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • dodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatu
  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
  • dofinansowanie wypoczynku
  • płatny program poleceń pracowniczych
  • akcje charytatywne
  • integracje, wycieczki, rajdy górskie

Benefity:

  • Umowa o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym
  • Program rekomendacji pracowników
  • Pakiet medyczny I ubezpieczenie na życie
  • Platforma ze-bookami I audiobookami
  • Platforma benentowa - Ty wybierasz z czego korzystasz
  • Oferta szkoleniowa
  • Spotkania integracyjne, wolontariat
  • Inicjatywy dobroczynne I proekologiczne

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zielona Góra
  • Specjalista ds. PR Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zarządzania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Eksportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. transportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. HR Zielona Góra
  • Specjalista ds. turystyki Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536