Młodszy Specjalista ds. Treści Produktowych (eDrogeria)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Super-Pharm
11. 9. 2024

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Zapraszamy do Super-Pharm!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i edytowanie opisów produktowych, treści marketingowych, treści landing pages zgodnie z zasadami optymalizacji treści i z zasadami poprawnej pisowni polskiej
  • Kategoryzacja produktów w katalogu eCommerce oraz uzupełnianie dodatkowych informacji (cech i atrybutów)
  • Aktualizacja danych produktowych na podstawie zgłoszeń Biura Obsługi Klienta lub dostawcy
  • Pozyskiwanie i publikowanie danych produktowych i materiałów contentowych z baz zewnętrznych i od dostawców (specyfikacje techniczne produktów) oraz korygowanie, uzupełnianie i dodawanie nowych danych na stronie internetowej
  • Wykonywanie innych zadań związanych z obsługą treści sklepu internetowego

Nasze wymagania

  • Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia pracy w firmie prowadzącej sprzedaż internetową (preferowana branża kosmetyczna)
  • Doświadczenie w tworzeniu angażujących treści i opisów produktowych
  • Lekkie pióro i doskonała znajomość zasad pisowni w języku polskim
  • Umiejętność stosowania podstawowych zasad SEO i copywritingu
  • Umiejętność obsługi CMS lub PIM, funkcjonalności niezbędnych do wprowadzania produktu na stronę
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym
  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym pisemną komunikację z kontrahentami
  • Samodzielność w działaniu, nastawienie na realizację celu i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Inicjatywa i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Dodatkowymi atutami będą:

    • umiejętność edycji zdjęć
    • doświadczenie w obsłudze baz danych
    • znajomość trendów w branży beauty

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (jeśli Kandydat woli, może być umowa zlecenia)
  • Szeroki pakiet benefitów zależny od formy zatrudnienia, w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, zniżki pracownicze, dofinansowanie do posiłków w biurze
  • Możliwość pracy zdalnej 2 razy w tygodniu
  • Realny wpływ na wygląd naszego sklepu online Super-Pharm
  • Możliwość rozwoju i wykorzystania twórczego potencjału w dynamicznym i przyjaznym środowisku

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567