Młodszy Specjalista ds. Treści Produktowych (eApteka)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.farmacja.pl
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.
Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.
Zapraszamy do Super-Pharm!

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i edytowanie opisów produktowych (leków RX, leków OTC, wyrobów medycznych, suplementów diety, sprzętu medycznego, kosmetyków i innych zawartych w portfolio apteki internetowej), treści marketingowych, treści landing pages zgodnie z zasadami optymalizacji treści, z zasadami poprawnej pisowni polskiej oraz prawem farmaceutycznym

  • Przygotowywanie produktów do sprzedaży internetowej w bazie produktowej (Magento, PIM): oznaczanie atrybutów, nadawanie grup i kategorii, sprawdzanie poprawności parametrów produktów

  • Aktualizacja danych produktowych na podstawie zgłoszeń Biura Obsługi Klienta lub dostawcy

  • Pozyskiwanie i publikowanie danych produktowych i materiałów contentowych z baz zewnętrznych i od dostawców (specyfikacje techniczne produktów) oraz korygowanie, uzupełnianie i dodawanie nowych danych na stronie internetowej

  • Wykonywanie innych zadań związanych z obsługą treści sklepu internetowego

    • Wykształcenie farmaceutyczne

    • Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia pracy w firmie prowadzącej sprzedaż internetową (preferowana branża farmaceutyczna) lub w aptece stacjonarnej

    • Doświadczenie w tworzeniu angażujących treści

    • Lekkie pióro i doskonała znajomość zasad pisowni w języku polskim

    • Umiejętność stosowania podstawowych zasad SEO i copywritingu

    • Umiejętność obsługi CMS, funkcjonalności niezbędnych do wprowadzania produktu na stronę

    • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym

    • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym pisemną komunikację z kontrahentami

    • Samodzielność w działaniu, nastawienie na realizację celu i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

    • Inicjatywa

    Mile widziane

    • Umiejętność edycji zdjęć

    • Doświadczenie w obsłudze baz danych

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (jeśli Kandydat woli, może być umowa zlecenia)

      • Szeroki pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, zniżki pracownicze, inne

      • Możliwość rozwoju w obszarze sprzedaży internetowej

      • Ciekawą pracę w życzliwym i pomocnym zespole

      • Możliwość pracy zdalnej 2 razy w tygodniu

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544