Młodszy Specjalista ds. Trade Marketingu
  • Libertów
małopolskie, Libertów, małopolskie, Polska
I.D.C POLONIA S.A. KRAKÓW
9. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych dla działu sprzedaży
  • Tworzenie i wdrażanie materiałów promocyjnych
  • Monitoring efektów prowadzonych akcji promocyjnych
  • Analiza rynku
  • Praca badawcza w terenie
  • Współpraca z agencjami reklamowymi

Nasze wymagania

  • Chęć zdobycia rozwoju zawodowego
  • Znajomość obsługi MS Office (Word, Excel)
  • Znajomość języka angielskiego B1
  • Kreatywność, komunikatywność, zdolności organizacyjne
  • Zaangażowanie
  • Doświadczenie nie jest wymagane
  • Prawo jazdy kat. „B”

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o długoletniej tradycji
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do grupowego ubezpieczenia
  • Pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i działanie

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238